اجرای دوره های آموزشی فن ورزی شبکه های هوایی برای کلیه برقکاران شاغل در شرکت توزیع برق استان همدان
کد مطلب:  380
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش معاون منابع انسانی برق استان همدان دوره آموزشی فن ورزی شبکه های هوایی برای کلیه نیروهای سیمبان و سیمبان راننده در سطح استان برگزار شد.

گودرزی ابراز داشت: با هدف صیانت از سرمایه های انسانی شاغل در شرکت و ارتقاء بهره برداری آنان و انتقال دانش و افزایش مهارت کارکنان در بخش بهره برداری، طی هماهنگی بعمل آمده با شرکت خدماتی طرف قرارداد و مجتمع عالی آموزشی ـ پژوهشی غرب 188 نفر از کارکنان قراردادی و شرکتی به دوره آموزشی فن ورزی معرفی گردیدند.

در مرحله اول، آموزش سر فصل های تئوری همزمان در سه مرکز آموزشی در شهرستان های همدان

، ملایر و کبودرآهنگ برنامه ریزی شده و همکاران سیمبان واحدهای اجرایی شمال، جنوب و مرکز استان در این مراکز 43 ساعت دوره فوق را گذرانیدند. سپس برای طی دوره عملی در 6 گروه سازماندهی شده و در مدت 12 روز بصورت شبانه روزی به سایت آموزشی مجتمع آموزشی ـ پژوهشی غرب اعزام و 96 ساعت دوره عملی را تحت نظر اساتید مجرب طی کردند.

ایشان ضمن اعلام رضایتمندی از نحوه برگزاری دوره های مذکور، اثر بخشی انجام شده را مطلوب اعلام نمود و از کلیه معاونین و مدیران محترم واحدهای ستادی و اجرائی که همکاری و تعامل بسیار خوبی را در برگزاری این دوره ها انجام دادند قدردانی کرده و ابراز داشت به خواست خداوند این دوره ها برای سطح کارگری در سال 98 نیز استمرار خواهد داشت و مسلماً برگزاری این دوره های تخصصی نقش بسزایی در پیشگیری از وقوع حوادث و صیانت از جان همکاران عزیز کارگر خواهد داشت.

خاطر نشان می سازد در طی 6 ماه گذشته حدود 26000 نفر ساعت دوره برای بخشهای کارگری برنامه ریزی و اجرا شده است.