شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3756 تاریخ انتشار:  1402/12/12 14:54:54
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
انعقاد تفاهمنامه بین شرکت توزیع نیروی برق و دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان همدان
تفاهمنامه همکاری بین شرکت توزیع نیروی برق استان همدان و دانشگاه فنی و حرفه‌ای شهید مفتح استان همدان با حضور مدیران و معاونین این مجموعه‌ها به امضاء رسید.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به انعقاد تفاهمنامه با دانشگاه‌های صنعتی و فنی وحرفه‌ای اظهار کرد: انعقاد تفاهمنامه در واقع یک پل ارتباطی بین شرکت و دانشگاه‌ها برای برقراری ارتباط دوسویه و تعامل افکار و تحقیقات بیشتر در زمینه‌های فنی است.

وی با اشاره به چهار محور راهبردی شرکت توزیع برق استان از جمله هوشمندسازی، افزایش قابلیت اطمینان، افزایش بهره‌وری و ارتباط دوسویه و مشتری‌مداری گفت: عقد تفاهمنامه با دانشگاه‌ها می‌تواند کمک خوبی برای ما در تحقق این محورها و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در راستای تأمین برق پایدار و مطمئن باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان افزود: ارتباط با این مراکز بهره‌های فراوانی هم برای شرکت وهم برای دانشجویانی که قصد دارند در آینده کارهای تحقیقاتی و پروژه‌های فنی انجام دهند باشد و بستر خوبی برای رشد و تعالی فکری، عملی و توانمندسازی نیروی انسانی ماهر است که می‌توان از ظرفیت شرکت در دوره‌های آموزشی و پژوهشی و حتی کارآموزی و کارورزی استفاده کنند.

وی در ادامه با اشاره به افتتاح مرکز اسکادا تصریح کرد: این مرکز که در سال 1401 با 25 نقطه قابل کنترل از راه دور افتتاح شده بود در حال حاضر به حدود 400 نقطه رسیده که از مرکز کنترل مدیریت شبکه می‌توان عملیات قطع و وصل شبکه‌ها را انجام داد.

در پایان این جلسه تفاهمنامه همکاری بین شرکت توزیع نیروی برق استان همدان و دانشگاه فنی و حرفه‌ای شهید مفتح استان همدان به امضاء رسید.

انتهای پیام/

 

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.
Error
Whoops, looks like something went wrong.