بررسی مسائل و مشکلات بیمه درمان کارکنان و پیشکسوتان برق همدان با حضور قائم مقام دفتر مرکزی بیمه سینا
کد مطلب:  386
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

معاون منابع انسانی شرکت توزیع برق همدان اظهار داشت:

 

با توجه به ضرورت رصد مستمر ارائه خدمات درمانی به کارکنان و بازنشستگان شرکت توزیع برق استان همدان و انعکاس مشکلات موجود بصورت مستقیم به مسئولین ذیربط در شرکت بیمه گر، در تاریخ 28/11/97 جلسه ای با حضور آقای دکتر
جمالی قائم مقام مدیرعامل بیمه سینا و آقای قراگزلو مدیر شعبات همدان و کردستان بیمه مذکور و همچنین اعضای هیأت مدیره و معاونین و برخی مدیران ستادی و نماینده مدیران واحدهای اجرایی و نمایندگان کانون بازنشستگان برق استان همدان تشکیل گردید. در این جلسه آقای دکتر جمالی به تفصیل درخصوص مشکلات فرا راه شرکت های بیمه گر با توجه به مسایل اقتصادی اخیر توضیحاتی ارائه کرد و در عین حال به اقدامات انجام شده درخصوص تسهیل ارائه خدمات به بیمه شدگان اشاره کرد و بر اطلاع رسانی واریزی ها به بیمه شدگان از طریق پیامک بیمه سینا، استفاده از اپلیکیشن های خاص ارائه خدمات بیمه سینا در آینده نزدیک، ضرورت اطلاع رسانی به بیمه شدگان در مورد بیمه عمر تلفیقی، تسویه در محل برای مراکزی که مایل به انعقاد قرارداد با بیمه نیستند و... تاکید نمود و از مدیر بیمه سینا همدان خواست در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات بیمه شدگان شرکت توزیع اقدام نماید.

 

گودرزی ادامه داد: در این جلسه معاونین و مدیران و همچنین نمایندگان بازنشستگان مسایل و مشکلات موجود در ارائه خدمات درمانی را به تفصیل بیان نمودند که عمدتاً در مورد تأخیر در پرداخت ها، عدم پذیرش بیمارستان های خصوصی، لزوم اطلاع رسانی شفاف درخصوص مفاد قرارداد درمانی، بیمه عمر تلفیقی، ضرورت ایجاد احساس حمایتگرانه از شرکت بیمه گر، پزشک معتمد ، فرانشیز درمان و ... بود که مدیر بیمه سینا توضیحاتی درخصوص هر یک از موارد مذکور ارائه و نمایتاً تصمیماتی در جهت رفع مشکلات مطروحه اتخاذ گردید.