نشریه الکترونیکی پیک توزیع شرکت توزیع نیروی برق استان همدان

خبر ویژه
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان:

توزیع برق مطمئن و پایدار بالاترین هدف و ماموریت اصلی ما است

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار در بازدید از امور انتقال و اطمینان از پایداری شبکه در جلسه تامین برق انتخابات در محل امور انتقال استان همدان ضمن تقدیر از تلاش همکاران در راستای تأمین برق مطمئن و پایدار در انتخابات اظهار کرد: این امر حاصل زحمات و تلاش شبانه‌روزی 600 نفر از پرسنل مستقر در محل‌های از پیش تعیین شده در سطح استان و در نقاط حساس است که از شب گذشته مشغول انجام وظیفه بوده‌اند.

وی با بیان اینکه توزیع برق مطمئن و پایدار بالاترین هدف و ماموریت اصلی ما است، گفت: در این راستا چهار محور راهبردی  هوشمندسازی، افزایش قابلیت  اطمینان شبکه، ارتقاء بهره‌وری و ارتباط دوسویه و مشتری‌مداری را ترسیم کردیم تا با سرعت و دقت ما را به کمال برسانند، که در واقع همان تأمین برق پایدار و مطمئن است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به افتتاح مرکز اسکادا در سال 1401 با 25 نقطه قابل کنترل از راه دور در همدان گفت: در حال حاضر این تعداد به حدود 400 نقطه رسیده که از مرکز کنترل مدیریت شبکه می‌توان عملیات قطع و وصل شبکه‌ها را انجام داد.

وی ابراز کرد: تعداد زیادی از خطاسنج‌ها بر روی شبکه نصب شده و قابلیت مشاهده بر روی مانیتورینگ مرکز را دارد که این امر می‌تواند کمک زیادی به مجموعه فوق توزیع در انجام ماموریت‌های خود ارائه کند.

سهرابی‌بیدار گفت: در بخش قابلیت اطمینان در حوزه بهره‌برداری نیز در ابتدای سال 1401 تعویض 500 پایه معیوب پیش‌بینی شد که امسال با برنامه‌ریزی‌های انجام شده 2 هزار اصله پایه معیوب تعویض شد که این خدمات به پایداری شبکه در موقعیت‌های مختلف کمک بسیاری می‌کند و از سویی نیز افزایش سطح رضایتمندی مشترکان را به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده و حرکت به سمت بهبود وضعیت شبکه و رفع مشکلات احتمالی در راستای ارائه خدمات بهتر و مطلوب‌تر به شهروندان گفت: اولویت اول این شرکت رعایت حقوق شهروندان و جلب رضایت مشترکان است.

انتهای پیام/