شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3786 تاریخ انتشار:  1403/4/15 10:21:13
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان:
بررسی و اطمینان از تأمین برق حوزه‌های انتخاباتی در استان همدان انجام شد
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان با اشاره به بررسی و اطمینان از تأمین برق حوزه‌های انتخاباتی ریاست جمهوری در استان گفت: تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم تا بدون هیچ مشکلی در زمینه تأمین برق انتخابات این دوره نیز برگزار شود.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق استان همدان، علی سهرابی‌بیدار در نشست هماهنگی برای بررسی تأمین برق حوزه‌های انتخابی استان همدان ضمن آرزوی موفقیت برای کاندیداهای ریاست جمهوری با اشاره به بررسی و اطمینان از تأمین برق حوزه‌های انتخاباتی ریاست جمهوری در استان اظهار کرد: هشتم تیرماه دور اول انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد و امروز نیز دور دوم انتخابات برگزار می‌شود و ملت ایران حماسه‌ای دیگر می‌آفرینند.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی دقیقی در برگزاری انتخابات از سوی شرکت توزیع برق استان انجام شد، گفت: در این دوره گروه‌های عملیاتی تغییر یافت و از 190 به 207 گروه افزایش یافت است و با آمادگی کامل به تأمین برق برگزاری انتخابات خواهیم پرداخت.

 مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان با اشاره به فعالیت 207 گروه عملیاتی در این دوره از انتخابات عنوان کرد: تکلیف ما تامین برق مطمئن و پایدار است و در هر دو دوره سعی کردیم دغدغه‌های تامین برق شعبه‌های انتخابیه را رفع کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان با بیان اینکه در راستای سطح ایمنی همکاران اقدامات خوبی انجام شده است، خاطرنشان کرد: ایمنی همکاران اولویت ما بوده و لازم است توجه جدی به این امر داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه همه مدیران با ابزارهای در اختیار باید اطمینان داشته باشند که نیروهای مستقر در محل‌های پیش‌بینی شده آمادگی انجام عملیات را دارند، گفت: در این راستا ایمنی جسمی و ذهنی سطح ایمنی فرد مهم است و باید مطمئن باشیم توان انجام کار از سوی نیروها وجود دارد و این اطمینان‌بخشی از سوی مدیران ایجاد شود.

سهرابی بیدار با اشاره به اینکه تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم تا بدون هیچ مشکلی در زمینه تأمین برق انتخابات این دوره نیز برگزار شود، گفت: امیدواریم با حضور پرشور و مشارکت مردمی بار دیگر شاهد یاس و ناامیدی دشمن باشیم.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.