شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3785 تاریخ انتشار:  1403/4/8 14:34:20
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
آماده‌باش 800 نفر نیروی عملیاتی در قالب 190 اکیپ برای تأمین برق انتخابات ریاست جمهوری در همدان
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: در روز انتخابات 536 نفر نیروی عملیاتی در قالب 190 اکیپ، 250 نفر پرسنل فنی، پشتیبانی و نظارتی برای تأمین برق انتخابات ریاست جمهوری در سطح استان فعال و آماده‌باش هستند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای تامین برق مطمئن و پایدار در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: در این راستا ضمن تشكيل كميته راهبري پايداري تامين برق در  انتخابات سال 1403، جلسات هماهنگي در ستاد و واحدهاي اجرایی برگزار شد.

وی با اشاره به تهيه سناريو تامين برق مطمئن و پايدار در تمام واحدهاي تابعه و ارسال آن به دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل ستاد گفت: از شبکه توزیع برق از قبیل خطوط فشارمتوسط، پست‌های توزیع، شبکه فشارضعیف و لوازم اندازه‌گیری نصب شده در مسیر و شعب اخذ رای نیز بازدید و اصلاحات و اقدامات لازم انجام شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: تمام نيروهاي مديريتي، عملياتي، بحران و پدافند غيرعامل و نيروهاي موثر برای رفع مشكلات احتمالي تا پايان زمان شمارش آراء  در آمادگی کامل هستند.

وی از حضور و استقرار اكيپ‌های عملياتي در نقاط مانور و حوزه‌هاي اخذ راي برای اقدام در حوادث احتمالي خبر داد و گفت: در روز انتخابات 536 نفر نیروی عملیاتی در قالب 190 اکیپ، 250 نفر پرسنل فنی، پشتیبانی و نظارتی و 261 دستگاه خودرو سبک و سنگین برای تأمین برق انتخابات ریاست جمهوری در سطح استان فعال و آماده‌باش هستند.

انتهای پیام/

 

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.