کد خبر : 3773
تاریخ : 1403/2/28
گروه خبری : ستاد

روابط عمومی شرکت توزیع برق استان همدان حائز رتبه اول شد

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در بخش شرکت‌های خدمات‌رسان ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان همدان در سال ۱۴۰۲، حائز رتبه اول شد.

به گزارش روابط عمومی، شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان همدان طی سال ۱۴۰۲، موفق به کسب رتبه اول در بخش شرکت‌های خدمات‌رسان شد.

در این راستا طی همایش روابط عمومی‌های استان همدان که همزمان با روز «ارتباطات و روابط‌عمومی» با حضور علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان، معاونین استاندار، جمعی از فرمانداران شهرستان‌ها، مدیران ‌کل، مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی و اصحاب‌رسانه و مطبوعات در سالن اجتماعات شهدای استانداری همدان برگزار شد، از احمدرضا روزبیانی مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان همدان با اهداء لوح تقدیر شد.

در بخشی از متن این لوح آمده است:

«دولت مردمی و انقلابی ایران قوی با لبیک به فرمان جهاد تبیین مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله عظمی امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) عزمی راسخ و اراده‌ای محکم در تحقق منویات و فرمایش معظم‌له دارد و با هدایت حضرت آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، مدیران روابط عمومی را در فضای جنگ ترکیبی که معاندان از هیچ اقدامی برای ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه فروگذار نمی‌نمایند، پیشاهنگ مبارزه با استکبار جهانی می‌داند.

 به همین منظور ضمن تبریک ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی و قدردانی از زحمات شایسته جنابعالی کسب رتبه اول در بخش شرکت‌های خدمات رسان ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان در سال ۱۴۰۲ را تبریک عرض نموده از خداوند متعال سلامتی و موفقیت شما را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) مسئلت می‌نمایم.»

 انتهای پیام/

  لینک
http://www.edch.ir/Press/ShowNews/3773