کد خبر : 3611
تاریخ : 1401/11/8
گروه خبری : ستاد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد

هوشمندسازی، افزایش بهره‌وری و ارتباط دوسویه با مردم سه محور اساسی توزیع برق استان همدان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: هوشمندسازی، افزایش بهره‌وری و برقراری ارتباط دوسویه با مردم سه محور اساسی کار ما است که باید در این راستا حرکت کنیم که رسالت همه آنها رضایت مردم است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار در گردهمایی بانوان شاغل شرکت که به مناسبت گرامیداشت هفته زن برگزار شد، اظهار کرد: امید است همه ما بتوانیم از خصائل و سبک زندگی حضرت زهرا(س) و بزرگان تأسی بگیریم.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا افزود: همان گونه که شهدا جان عزیز خود را برای اعتلای کشور و ادامه راه ائمه(ع) و ارزش‌های بزرگی که بنیان نهادند، گذاشتند و امنیت و آرامش را برای کشور به ارمغان آوردند ما نیز باید ادامه دهنده راه آنان باشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه حضور بانوان در این مجموعه مغتنم است، گفت: اقدامات ارزشمندی در حوزه بانوان انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه کارهایی که دست بانوان است با قدرت انجام می‌شود، عنوان کرد: شرکت‌های توزیع برق باید به سمتی بروند که پایان آن افزایش رضایت مردم است چراکه ما نقطه تلاقی صنعت برق با مردم هستیم و این تکلیف سنگینی بر دوش شرکت‌های توزیع است.

سهرابی بیدار با بیان اینکه شرکت‌های توزیع جایگاه ویژه‌ای دارند، گفت: ما باید به دنبال کسب رضایت بیشتر مردم باشیم و برای رسیدن به این هدف یک مسیر، هوشمندسازی است که با شعار «شرکت هوشمند، شبکه هوشمند، مشتری هوشمند» در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه موضوعات دیگر نیز افزایش بهره‌وری و برقراری ارتباط دوسویه با مردم است، تصریح کرد: این سه محور اساسی کار ما است که باید در این راستا حرکت کنیم که رسالت همه آنها رضایت مردم است که ذیل هدف شرکت برای تأمین برق پایدار است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به انعقاد تفاهمنامه همکاری بین این شرکت با دانشگاه صنعتی استان گفت: امید است با همکاری و تعامل و دانش‌اندوزی بیشتر قدم‌های بلندتری در راستای اهداف شرکت و رضایت مردم برداریم.

انتهای پیام/

  لینک
http://www.edch.ir/Press/ShowNews/3611