دیدار با بازنشستگان شرکت توزیع برق استان همدان و خانواده های محترم آنان در سطح استان
کد مطلب:  384
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

گودرزی، معاون منابع انسانی شرکت توزیع برق استان همدان ابراز داشت: بازنشستگان منشاء خیر و برکت هستند و کارکنان شاغل می توانند از دانش و تجارب ارزشمند آنان در حوزه های مختلف کاری در جهت ارتقاء و بهره وری بیشتر استفاده کنند
و دیدار با این عزیزان فرصت مغتنمی است که ضمن تجدید دیدار و تقدیر از زحمات طاقت فرسای آنان در طول مدت خدمتشان، با مشکلات آنان نیز از نزدیک آشنا شده و با هماهنگی مراجع ذیربط و کانون بازنشستگان شرکت توزیع در جهت تسریع در ارائه خدمات بویژه خدمات درمانی و رفع مشکلات آنان در حد وسع تلاش نمائیم.

گودرزی در ادامه اظهار داشت: با عنایت به ضرورت تکریم پیشکسوتان و همچنین ترویج فرهنگ احترام به آنان در نسل های فعلی و آینده مقرر گردید سرکشی از خانواده این عزیزان با حضور کلیه معاونین و مدیران باتفاق کارکنان شاغل انجام شود و در این راستا همکاران مذکور به پنج گروه تقسیم بندی شده و در معیت نمایندگان کانون بازنشستگان در تاریخ 25/12/97 بازدید ها انجام شد.

همزمان مدیران واحدهای اجرائی نیز برنامه های مشابهی را انجام دادند و مجموعاً از 15 همکار پیشکسوت سرکشی و با تقدیم لوح تقدیر و گل و شیرینی و کارت هدیه از آنان تقدیر شد. گفتنی است این برنامه با استقبال خوب کارکنان و بازنشستگان و خانواده های آنان مواجه شد.